Natječaji za radna mjesta

NATJEČAJ ZA UČITELJE U PRODUŽENOM BORAVKU

Poštovani,

Katolička osnovna škola u Novskoj raspisala je u skladu s odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi natječaj za radno mjesto:

1. učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku, 1 izvršitelj/ica, na određeno do povratke odsutne radnice s rodiljnog odnosno roditeljskog dopusta, a najduže do 30. lipnja 2021. godine, puno radno vrijeme (40 sati ukupnog tjednog radnog vremena)

2. učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku, 1 izvršitelj/ica, na određeno do 30. lipnja 2021. godine, puno radno vrijeme (40 sati ukupnog tjednog radnog vremena)

Natječaj vrijedi od 19. listopada 2020. do 27. listopada 2020. godine.

Datalji natječaja su dostupni u privitku.

Obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata

U privitku je dostupna obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata prijavljenih na natječaj za učitelje/ice razredne nastave u produženom boravku.

Obavijest o rezultatima natječaja

U privitku se nalazi obavijest o rezultatima natječaja za učitelje/ice razredne nastave u produženom boravku.

NATJEČAJ ZA UČITELJA INFORMATIKE

Poštovani,

1. učitelj/ica informatike, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno, nepuno radno vrijeme (16 sati ukupnog tjednog radnog vremena)

Natječaj vrijedi od 19. listopada 2020. do 27. listopada 2020. godine.

Datalji natječaja su dostupni u privitku.

Obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata

U privitku je dostupna obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata prijavljenih na natječaj za učitelja/icu informatike.

Obavijest o rezultatima natječaja

U privitku se nalazi obavijest o rezultatima natječaja za učitelja/icu informatike.

NATJEČAJ ZA UČITELJA RAZREDNE NASTAVE

Poštovani,

1. učitelj/ica razredne nastave, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno, puno radno vrijeme (40 sati ukupnog tjednog radnog vremena)

Natječaj vrijedi od 28. rujna 2020. do 6. listopada 2020. godine.

Detalji natječaja su dostupni u privitku.

Obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata

U privitku je dostupna obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata prijavljenih na natječaj za učitelja/icu razredne nastave.

Obavijest o rezultatima natječaja

U privitku se nalazi obavijest o rezultatima natječaja za učitelja/icu razredne nastave.

NATJEČAJ ZA UČITELJA ENGLESKOG JEZIKA

Poštovani,

Katolička osnovna škola u Novskoj raspisala je u skladu s odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi natječaj za radno mjesto:

1. učitelj/ica engleskog jezika, 1 izvršitelj/ica, na određeno do povratka odsutne radnice s rodiljnog odnosno roditeljskog dopusta, a najduže do kraja nastavne godine 2020./2021., nepuno radno vrijeme (17 sati ukupnog tjednog radnog vremena)

Natječaj vrijedi od 28. rujna 2020. do 6. listopada 2020. godine.

Detalji natječaja su dostupni u privitku.

Obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata

U privitku je dostupna obavijest o procjeni i vrednovanju kandidata prijavljenih na natječaj za učitelja/icu engleskog jezika.

Obavijest o rezultatima natječaja

U privitku se nalazi obavijest o rezultatima natječaja za učitelja/icu engleskog jezika.